Představení firmy Bautechnik s.r.o.

Vážení,
k seznámení s naší firmou, která v roce 2011 zahájila první rok své činnosti Vám poskytujeme několik základních údajů.
Firma byla založena dvěmi firmami, které na stavebním trhu fungují již řadu let , a to firmou Bauservis s.r.o založeno 1995. , nám. T.G.Masaryka 21 , Veselí nad Lužnicí a firmou Stavební firma Jurman Zelenka s.r.o., Weisova 591, Veselí nad Lužnicí
založenou 1998.


Naše stavební firma zajišťuje kompletní dodávky stavebních prací a to jak formou výstavby na klíč, tak formou dílčích subdodávek.

Z technického vybavení firma disponuje nákladní autodopravou RENAULT MIDLUM, UNC, Caterpillar, , smykový nakladač Bobcat a nákladní auto Man.

Společníky společnosti Bautechniku a oprávněni jednat jejím jménem jsou pan Ing. Karel Zelenka , pan Martin Kec a pan Miroslav Jurman.


V současné době zaměstnává Bautechnik 48 zaměstnanců těchto firem.

Obsazení jednotlivých profesí, které je poměrově rozloženo na zedníky, lešenáře, obkladače, malíře, pokrývače, tesaře, klempíře, zámečníky a technické vybavení společnosti, nám umožňuje provést kompletní stavební dodávky.

5 stavebních techniků, Ing. Karel Zelenka, Martin Kec , Radek Jurman, Martin Zelenka a Rostislav Pícha se starají o odborný a bezproblémový průběh nám svěřených staveb.

Pojištění

K uchování Vašich vznikajících hodnot a později k zachování Vašeho majetku má naše firma uzavřenou smlouvu s pojišťovnou ČSOB Pojišťovna a.s. na celkovou částku 10 mil. Kč.

Lhůty, realizace a záruční doba

Naše společnost provádí zakázky dle požadavků investora, za předpokladu dodržení technologických termínů. Záruční doba je 60 měsíců, čili je vyšší, nežli požaduje zákon.   Kvalita provedení je v evropském standartu. (provedení novými technologiemi a materiály ovládáme stejně dobře jako konvenční způsob)

Kvalifikace 

Odborná způsobilost-autorizace v oboru pozemní stavby dle zákona č.360/1992 Sb. a změn dle zákona164/1993 Sb. a osvědčení o zvláštní způsobilosti. Kvalifikaci dokládáme výpisem z OR , ŽL a přísluš. čestným prohlášením. Obě zakládající firmy vlastní certifikát, který potvrzuje, že systém managementu jakosti podniku je ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2001

Identifikační údaje

Bautechnik s.r.o.
Sídlo: Veselí nad Lužnicí, Sokolská 692
IČO: 28139143
DIČ: CZ28139143
Mobil: 602271495, 602431840, 602487910
E-mail: jurmanzelenka@centrum.cz, bautechnik@bautechnik.cz
Odpovědné osoby: Ing. Karel Zelenka, Martin Kec,Miroslav Jurman