O firmě

K seznámení s naší firmou BAUTECHNIK s.r.o., která zahájila svou činnost v roce 2011, si Vám dovolujeme poskytnout několik základních údajů. Firma byla založena dvěma stavebními firmami se zaměstnanci s dlouholetou praxí ve stavebnictví, a to firmou BAUSERVIS s.r.o. a firmou STAVEBNÍ FIRMA JURMAN, ZELENKA s.r.o., které se stále úspěšně pohybují na českém trhu již od roku 1995 a 1998. Realizujeme díla jak pro drobné dodavatele, tak díla veřejných zakázek.

Naše stavební firma zajišťuje kompletní dodávky stavebních prací a to jak formou výstavby na klíč, tak formou dílčích subdodávek. Formou subdodávek provádíme nejčastěji krovy, střechy, klempířské práce, strojní omítky, velkoplošné bednění včetně železářských a betonářských prací. V současné době má BAUTECHNIK s.r.o. zaměstnance zakládajících firem BAUSERVIS s.r.o. a STAVEBNÍ FIRMA JURMAN, ZELENKA s.r.o.

Obsazení jednotlivých profesí, které je poměrně rozloženo na zedníky, lešenáře, obkladače, malíře, pokrývače, tesaře, klempíře, zámečníky, kameníky, řidiče, techniky, strojníky, elektrikáře a technické vybavení společnosti, nám umožňuje provést kompletní stavební dodávky především z vlastních kapacit. Stavební technici s dlouholetou zkušeností se starají o odborný a bezproblémový průběh nám svěřených staveb. Jsme držiteli mnoha osvědčení a certifikátů.

Disponujeme vlastní autodopravou a zemními stroji. Klademe vysoký důraz na používání osvědčených materiálu a ověřených technologických postupů, na kvalitu prováděných prací, plnění termínů a hlavně na komunikaci se zákazníkem a plnění dohod. Spokojenost zákazníka ve všech směrech je naší nejvyšší prioritou. Doufáme ve spolupráci s Vámi a bude nám ctí Vám předložit nabídku. Jsme připraveni na veškeré typy staveb po celé ČR.

Nyní pár informací o zakládajících firmách:

STAVEBNÍ FIRMA JURMAN, ZELENKA s.r.o. vznikla roku 1998 z pracovníků firmy Povo-Sta a.s. Písek, která řadu let zajišťovala stavební činnost v oblasti Veselí nad Lužnicí, Tábora, Soběslavska, Jindřichohradecka a v oblasti Českých Budějovic. Základem firmy jsou zkušení pracovníci, kteří tuto stavební činnost vykonávali již jako zaměstnanci Pozemních staveb České Budějovice.

Firma BAUSERVIS s.r.o. vznikla roku 1995 ze zkušených stavebních techniků a dělníků všech profesí, působících v různých stavebních firmách po řadu let.

Organizační schéma firem: